- Vítejte v Krásném Dvoře -

ZÁMECKÝ SPOLEK

Naše filozofie

CO SLYŠÍM, ZAPOMENU.

CO VIDÍM, TO SI PAMATUJI.

CO ZAŽIJI, TOMU ROZUMÍM.

Žijeme a dýcháme pro dvě věci:

• zámek Krásný Dvůr (národní kulturní památku) a
  • přilehlý krajinářský park (přírodní památku a evropsky významnou lokalitu NATURA 2000).

Snažíme se získávat zdroje na jejich ochranu a zkrášlování i na rozvoj kulturního a společenského dění v areálu zámku i parku.

Na vše jdeme přes

OSOBNÍ PROŽITEK

NAŠE PRODUKTY

Veřejné akce

Pořádáme kulturní, společenské i vzdělávací akce pro školní kolektivy, volnočasová centra, pracovní kolektivy i širokou veřejnost z Ústeckého kraje a přilehlých domácích i zahraničních regionů. Rodinným stříbrem je Jablečný den v Krásném Dvoře.

Více informací →

Umění v Krásném Dvoře

Fandíme současnému umění. Snažíme se propojit dávné se soudobým. V historických kulisách barokního zámku a romantického parku dáváme prostor současným mladým umělcům, aby zde prezentovali svá díla.

Současné umění →

Každý den

ČERSTVÉ ZÁŽITKY

Vyražte si s rodinou

ZAŽIJTE KRÁSNÝ DVŮR

ZÁMECKÝ SPOLEK KRÁSNÝ DVŮR, Z. S.
Založen v roce 2016
Vytvořeno službou Webnode